Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Мирислива вода маслина & petit grain

Нежна водичка за тело и коса која носи експлозија од природни мириси.
Пакување: 100 мл
Шифра на артиклот: 90429
Со купување на овој производ добивш 7 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 7 поени.  

Опис

Водичката за тело и коса направена е од 96% природни состојки и остава нежен мирис на кожата и косата.

Мирис: Мирисот на маслинки богати со сончева светлина создава релаксирачка атмосфера на Медитеранот. Етеричното масло од petit grain го надополнува совршено. Се добива со дестилирање на листовите и гранчињата горчлив портокал, а познат е по своите релаксирачки својства и пријатниот цветен мирис.

Резултати:

100% од луѓето велат дека им се допаѓа мирисот *

94% од луѓето тврдат дека мирисот им дава енергично чувство * 

* Објективна клиничка студија со 12 лица во текот на 21 ден.

Наша посветеност

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи