Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Мирислива вода малина & мента

Нежна водичка за тело и коса која носи експлозија од природни мириси.
Пакување: 100 мл
Шифра на артиклот: 60380
Со купување на овој производ добивш 7 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 7 поени.  

Опис

Водичката за тело и коса направена е од 97% природни состојки и остава нежен мирис на кожата и косата.

Мирис: со своите ароматични својства, нането носи интензивна свежина и ја зголемува енергијата во комбинација со овошната свежина на малината.

Наша посветеност

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи