Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Мирислива вода манго & коријандер

Нежно мирислива вода за коса и тело со манго и коријандер.
Сеуште нема рецензии
Пакување: 100 мл
Шифра на артиклот: 59713
Со купување на овој производ добивш 7 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 7 поени.  

Опис

Водичката за тело и коса е направена од 97% природни состојки, оставајќи нежен мирис на кожата и косата.

Примена: Тело и коса

Мирис: Коријандерот е традиционално познат по своите тонизирачки својства. Крцкавото плаво месо од неговите тркалезни плодови крие богатство - есенцијално масло од коријандер. Неговата зачинета, цветна арома и заживувачка свежина надополнети со шарени, живи ноти на мангото стимулираат бран на виталност што ги буди сетилата.

Резултати:

100% од луѓето изјавуваат дека мирисот е пријатен *

94% од луѓето велат дека мирисот е енергичен *

* Објективна клиничка студија со 12 лица во текот на 21 ден.

Водич за рециклирање: Ставете го шишето во корпата за рециклирање со пумпата на врвот.

Наша посветеност

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи