Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Мирислива вода арган & ливчиња од роза

Чувството на експлозија на природата со оваа нежно миризлива вода за тело и коса.
Сеуште нема рецензии
Пакување: 100 мл
Шифра на артиклот: 90855
Со купување на овој производ добивш 7 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 7 поени.  

Опис

Водичката за телото и косата е направена од 97% природни состојки, оставајќи нежен мирис на кожата и косата.

 

Примена: Тело и коса

Мирис: Чувството на релаксирачки традиционален амам со неверојатен ориентален мирис, збогатен со органско масло од арган и роза од Мароко.

 

Резултати:

100% од луѓето изјавуваат дека мирисот е пријатен *

94% од луѓето велат дека мирисот е енергичен *

 

* Објективна клиничка студија со 12 лица во текот на 21 ден.

 

Водич за рециклирање: Ставете го шишето во корпата за рециклирање со капачето на врвот.

Наша посветеност

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи