Скокни до информацијата за производот
1 од 6

Riche Creme ноќна крема против брчки

Ја негува кожата во текот на целата ноќ!
Пакување: 50 мл
Шифра на артиклот: 26393
Со купување на овој производ добивш 28 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 28 поени.  

Опис

Посакувате нахранета и регенерирана кожа во текот на ноќта? Тогаш за вас е Riche Creme ноќната крема против брчки со 30 драгоцени масла и масло од 1000 рози.

- Ден по ден, брчките се измазнети, а кожата е еластична и пријатна.

- По првиот месец кожата е нахранета и регенерирана.

Нејзината мека, кремаста текстура ја омекнува кожата во текот на ноќта. Кожата е е интензивно нахранете кај 90%* жени.

Плус: еко дизајнирано шишенце.

ПРИМЕНА

Нанесете секоја вечер на цело лице и нежно масирајте од внатрешноста на лицето кон надвор.

Активна билка: 30 драгоцени масла

Дерматолошки тестирано.

Активна состојка

30 скапоцени масла

Нашите истржувачи одбраа 30 драгоцени масла со богати состојки против стареење. Денес, нивната неспоредлива експертиза им овозможува во своите редови да додадат масло од 1000 рози, кои ја поттикнуваат регенерацијата на клетките. Тестирано ин витро.
Откриј
Нашите истржувачи одбраа 30 драгоцени масла со богати состојки против стареење. Денес, нивната неспоредлива експертиза им овозможува во своите редови да додадат масло од 1000 рози, кои ја поттикнуваат регенерацијата на клетките. Тестирано ин витро.

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи