Скокни до информацијата за производот
1 од 3

Monoi мирислива вода

Повторно откријте го пријатното сончево лето.
Пакување: 125 мл
Шифра на артиклот: 77807
Со купување на овој производ добивш 6 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 6 поени.  

Опис

Овој прекрасен мирис веднаш ќе ве доведе на плажа во Тахити.

Испрскајте на косата и телото после туширањето и повторете ја постапката во текот на денот, секогаш кога ќе посакате да го доживеете пријатното сончево лето.

Плус: Мирисливата водичка за коса и тело има 96% состојки од природно потекло.

Примена: Испрскајте во секое време во текот на денот доколку сакате да имате нежно мирисливо тело и коса.

Активна состојка

Монои

Monoï од Тахити со ознака за потекло * е познато по своите хидратантни, хранливи и омекнувачки својства и е вистинска традиционална тајна за убавина во Француска Полинезија. Нашите истржувачи одбраа Monoï од Тахити, инфузија од кокосово масло и цвет од tiara, кои се одгледуваат во Француска Полинезија. * Оваа ознака гарантира дека маслото е автентично, висококвалитетно и локално произведено.
Откриј
Monoï од Тахити со ознака за потекло * е познато по своите хидратантни, хранливи и омекнувачки својства и е вистинска традиционална тајна за убавина во Француска Полинезија. Нашите истржувачи одбраа Monoï од Тахити, инфузија од кокосово масло и цвет од tiara, кои се одгледуваат во Француска Полинезија. * Оваа ознака гарантира дека маслото е автентично, висококвалитетно и локално произведено.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи