Скокни до информацијата за производот
1 од 2

2во1 крема за чистење и хидрирање на рацете

Истовремено ги чисти и хидрира рацете.
Сеуште нема рецензии
Пакување: 75 ml
Шифра на артиклот: 11435
Со купување на овој производ добивш 4 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 4 поени.  

Опис

Оваа 2 во 1 крема за раце истовремено ги чисти и навлажнува рацете, благодарение на органската арника со која што е збогатена. Ја смирува кожата и ја штити од сувост. Ги остава рацете со нежен мирис, совршено меки, кадифено мазни и чисти.

Лесна текстура која не треба да се плакне.


Резултати*:

Веднаш по апликацијата:

86% од луѓето тврдат дека кожата е негувана и хидрирана

86% од луѓето тврдат дека нивната кожа повеќе не е сува

По 28 дена употреба:

93% од луѓето тврдат дека кожата е ослободена од затегнатост

86% од луѓето тврдат дека нивните раце се заштитени од сушење


* Истражување за задоволство со 58 испитаници.

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи