Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Течен сапун кокос

Ја остава кожата на рацете чиста и мирислива, без да се исуши.
Пакување: 190 мл
Шифра на артиклот: 55676
Со купување на овој производ добивш 5 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 5 поени.  

Опис

Експлозија на природни мириси во течниот сапун кој не содржи сулфати и палмино масло! Неговата нежна гел текстура создава нежна пена и ја остава кожата чиста и мирислива, без да ја исуши.

Мирис: Свеж, вкусно крцкав, кашест, полн со сок и млеко, кокосот ја прави кожата суптилно и сензуално прекрасна.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи