Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Ориентален сет за нега на тело

Производи за туширање, нега на тело и нега на раце во сет со ориентален мирис на арган и ливчиња рози. Овој заводлив сет ќе ги развесели љубителите на Ориентот
Пакување: 820 мл
Шифра на артиклот: 94907С
Со купување на овој производ добивш 13 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 13 поени.  

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи