Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Мирислива вода кокос

Нежна водичка за тело и коса која носи експлозија од природни мириси.
Пакување: 100 мл
Шифра на артиклот: 58550
Со купување на овој производ добивш 7 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 7 поени.  

Опис

Водичката за тело и коса направена е од 95% природни состојки и остава нежен мирис на кожата и косата.

Мирис: Свеж, вкусно крцкав, кашест, полн со сок и млеко, кокосот ја прави кожата суптилно и сензуално прекрасна.

Наша посветеност

Активна состојка

Кокос

Нашите истржувачи одбраа кокос. Свеж, вкусно крцкав, месест, преполн со сок и млеко, кој ја прави кожата суптилно и сензуално мирислива. Слатко искушение кое ги нагласува топлите сончеви ноти со својот сладок и дрвенест акцент.
Откриј
Нашите истржувачи одбраа кокос. Свеж, вкусно крцкав, месест, преполн со сок и млеко, кој ја прави кожата суптилно и сензуално мирислива. Слатко искушение кое ги нагласува топлите сончеви ноти со својот сладок и дрвенест акцент.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи