Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Крема за раце малина & мента

Хидрира и остава нежен мирис на кожата.
Пакување: 30 мл
Шифра на артиклот: 72676
Со купување на овој производ добивш 2 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 2 поени.  

Опис

Експлозија на природни мириси во кремата за раце без силикони и бои! Совршен топива текстура на кремата за хидрирана и нежно мирислива кожа.

Мирис: Нането со своите ароматични својства носи интензивна свежина и ја зголемува енергијата во комбинација со овошната свежина на малината.

Резултати од ин витро тестирање:
100% од луѓето велат дека кожата не е леплива *
92% од луѓето велат дека текстурата лесно продира *
91% од луѓето велат дека кожата е мека и еластична *
82% од луѓето велат дека кожата е хидрирана и обновена *

*Објективна клиничка студија во текот на 21 ден со 92 лица.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи