Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Балзам за усни од малина

Уживајте во овој балзам за усни со хранлив шеа путер и неодолив мирис на малина.
Пакување: 5 гр
Шифра на артиклот: 90390
Со купување на овој производ добивш 3 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 3 поени.  

Опис

Состојки

Усните се оптимално хидрирани, негувани и пополни.

Плус: пријатна, кремаста, лесна текстура.

Потврдена ефективност: Веднаш забележлив ефект кој трае над 6 часа.

Дерматолошки тестирано.

 

Употреба: Нанесете го балзамот за усни онолку често колку што сакате.

Наша посветеност

10284v0 RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • HYDROGENATED COCONUT OIL • CERA ALBA/BEESWAX/CIRE D'ABEILLE • DIPENTAERYTHRITYL HEXAHYDROXYSTEARATE/HEXASTEARATE/HEXAROSINATE • HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA (HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX) • BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER • HYDROXYSTEARIC/LINOLENIC/OLEIC POLYGLYCERIDES • OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL • TRIBEHENIN • HYDROGENATED VEGETABLE OIL • PARFUM/FRAGRANCE • HYDROGENATED CASTOR OIL • ASCORBYL PALMITATE • TOCOPHEROL • RUBUS IDAEUS (RASPBERRY) FRUIT EXTRACT • CITRIC ACID • CI 15850 (RED 7 LAKE) |

Активна состојка

Нане & малина

Нашите истржувачи одбраа мента поради нејзините ароматични ноти, кои овозможуваат интензивна свежина. Вистинската доза на енергија и виталност помага да се врати тонусот. Нејзината ледена свежина суптилно комбинирана со свежата малина ја враќа вашата живост.
Откриј
Нашите истржувачи одбраа мента поради нејзините ароматични ноти, кои овозможуваат интензивна свежина. Вистинската доза на енергија и виталност помага да се врати тонусот. Нејзината ледена свежина суптилно комбинирана со свежата малина ја враќа вашата живост.

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи