Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Балзам за усни кокос

Уживајте во овој балзам за усни со хранлив шеа путер и неодолив мирис на кокос.
Сеуште нема рецензии
Пакување: 5 гр
Шифра на артиклот: 89793
Со купување на овој производ добивш 3 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 3 поени.  

Опис

Состојки

Усните се оптимално хидрирани, негувани и пополни.

Плус: пријатна, кремаста, лесна текстура.

Потврдена ефективност: Веднаш забележлив ефект кој трае над 6 часа.

Дерматолошки тестирано.

Употреба: Нанесете го балзамот за усни онолку често колку што сакате.

Наша посветеност

10281v0 RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • HYDROGENATED COCONUT OIL • CERA ALBA/BEESWAX/CIRE D'ABEILLE • DIPENTAERYTHRITYL HEXAHYDROXYSTEARATE/HEXASTEARATE/HEXAROSINATE • HELIANTHUS ANNUUS SEED CERA (HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX) • TRIBEHENIN • HYDROXYSTEARIC/LINOLENIC/OLEIC POLYGLYCERIDES • OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL • BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER • HYDROGENATED VEGETABLE OIL • PARFUM/FRAGRANCE • COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL • HYDROGENATED CASTOR OIL • ASCORBYL PALMITATE • TOCOPHEROL • CITRIC ACID |

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи