Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Течен сапун маслина & petit grain

Ја остава кожата на рацете чиста и мирислива, без да се исуши.
Пакување: 190 мл
Шифра на артиклот: 90406
Со купување на овој производ добивш 5 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 5 поени.  

Опис

Експлозија на природни мириси во течниот сапун кој не содржи сулфати и палмино масло! Неговата нежна гел текстура создава нежна пена и ја остава кожата чиста и мирислива, без да ја исуши.

Мирис: Мирисот на маслинки, богат со сончева светлина, создава релаксирачка атмосфера на Медитеранот. Етеричното масло од petit grain го надополнува совршено. Се добива со дестилирање на листовите и гранчињата од горчлив портокал, а е познато по своите релаксирачки својства и пријатниот цветен мирис.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи