Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Тестер / Eau de Parfum Voile d'Ocre

Сеуште нема рецензии
Може да се нарачаат најмногу 3 тестери (мирисливи марамчиња) со едно купување.
Пакување: 1 мл
Шифра на артиклот: 75922
Со купување на овој производ добивш 0 поени.  
Може да се нарачаат најмногу 3 тестери (мирисливи марамчиња) со едно купување.
Со купување на овој производ добиваш 0 поени.  

Состојки

10479v0 ALCOHOLAQUA/WATER/EAUPARFUM/FRAGRANCEBUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANECITRONELLOLFARNESOLBENZYL BENZOATEISOEUGENOLCINNAMALBENZYL ALCOHOL

Активна состојка

Сандалово дрво & кедар

Сензуална дрвенеста-сандаловина: нежна кремаста нота- дрво од кедар: живи и зачински ноти.
Откриј
Сензуална дрвенеста-сандаловина: нежна кремаста нота- дрво од кедар: живи и зачински ноти.

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи