Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Гел за тело и коса Evidence Homme

Елеганција и свеж мирис.
Сеуште нема рецензии
Пакување: 200 мл
Шифра на артиклот: 38134
Со купување на овој производ добивш 7 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 7 поени.  

Опис

Состојки

Во текот на туширањето откријте ги нотите на вашиот Comme Une Evidence Homme тоалетната вода. Овој мирислив гел за туширање нежно ја чисти вашата кожа и ја обвива со пријатен мирис.

AQUA/WATER/EAU•AMMONIUM LAURYL SULFATE•PARFUM/FRAGRANCE•DECYL GLUCOSIDE•CENTAUREA CYANUS FLOWER WATER•COCAMIDOPROPYL BETAINE•CITRIC ACID•SODIUM BENZOATE•TETRASODIUM EDTA•COCAMIDE MIPA•GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE•SODIUM CHLORIDE•SALICYLIC ACID•LIMONENE•POTASSIUM SORBATE 10053v0 |

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи