Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Гел за тело и коса Evidence Homme

Елеганција и свеж мирис.
Сеуште нема рецензии
Пакување: 200 мл
Шифра на артиклот: 38134
Со купување на овој производ добивш 10 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 10 поени.  

Опис

Во текот на туширањето откријте ги нотите на вашиот Comme Une Evidence Homme тоалетната вода. Овој мирислив гел за туширање нежно ја чисти вашата кожа и ја обвива со пријатен мирис.

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи