Скокни до информацијата за производот
1 од 4

Eau fraiche Зелен чај

Освежувачка експлозија на зелен чај.
Пакување: 100 мл
Шифра на артиклот: 39731
Со купување на овој производ добивш 19 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 19 поени.  

Опис

Колекцијата Yves Rocher Eau Fraiche повторно се поврзува со есенцијалното уживање. Уживајте во едноставната, автентична природа и чувствувајте се прекрасно.

Yves Rocher повторно ја обнови освежувачката експлозја на зелен чај.

Зелен чај

Yves Rocher креираше освежувачка експлозија на зелен чај во шишенце. Одредени цветови се толку нежни, па затоа нивниот мирис не може да се издвои. Поради тоа нивниот мирис го надополнивме со комбинација на сировини.

Наша посветеност

Активна состојка

Зелен чај

Освежувачки мирис на зелен чај.
Откриј
Освежувачки мирис на зелен чај.

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Ю
Юлия
Самый нежный и натуральный аромат

Самый натуральный и нежный аромат, лёгкий, воздушный. Пользуюсь только им на протяжении 10 лет.

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи