Скокни до информацијата за производот
1 од 4

Eau de Toilete златен вел

Тоалетна вода со ноти на ванила и зачини.
Пакување: 100 мл
Шифра на артиклот: 13109
Со купување на овој производ добивш 11 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 11 поени.  

Опис

Оваа тоалетна вода е веганска, содржи 98% состојки од природно потекло и е совршена за студените денови.

Волшебниот и топол мирис на тоалетната вода ќе биде идеален подарок за саканата личност.

Наша посветеност

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи