Скокни до информацијата за производот
1 од 4

Eau de Parfum Plein Soleil

Сеуште нема рецензии
Пакување: 100 мл
Шифра на артиклот: 81940
Со купување на овој производ добивш 43 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 43 поени.  

Состојки

10224v0 ALCOHOLPARFUM/FRAGRANCEAQUA/WATER/EAUBUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANELIMONENELINALOOLGERANIOLBENZYL ALCOHOLISOEUGENOLCITRALCOUMARINBENZYL BENZOATEBENZYL SALICYLATECITRONELLOL

Активна состојка

Тубероза, кардамон, сандалово дрво & Ylang-Ylang

Plein Soleil ви овозможува да се препуштите на шареното, хипнотичко бегство. Ливчињата на tuberose и цветовите од ylang-ylang со нивниот мазен и блескав мирис го прифаќаат бавниот бран на сандаловото дрво. Неколку капки кардамон ја будат оваа волшебна цветна мелодија со допир на свежина.
Откриј
Plein Soleil ви овозможува да се препуштите на шареното, хипнотичко бегство. Ливчињата на tuberose и цветовите од ylang-ylang со нивниот мазен и блескав мирис го прифаќаат бавниот бран на сандаловото дрво. Неколку капки кардамон ја будат оваа волшебна цветна мелодија со допир на свежина.

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи