Скокни до информацијата за производот
1 од 4

Eau de Parfum Matin Blanc

Сеуште нема рецензии
Пакување: 100 мл
Шифра на артиклот: 83617
Со купување на овој производ добивш 43 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 43 поени.  

Состојки

10223v0 ALCOHOLPARFUM/FRAGRANCEAQUA/WATER/EAULIMONENELINALOOLBUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANEGERANIOLCITRALBENZYL ALCOHOLCITRONELLOLFARNESOL

Активна состојка

Цвет од портокал, нероли & бергамот

Мека и утешна арома, Matin Blanc е комбинација од нероли, нежен и деликатен допир како што е и неговото име, со длабок, обновувачки апсолут цвет од портокал. Пријатен и смирувачки, мирисот е осветлен со сјајната свежина на бергамот.
Откриј
Мека и утешна арома, Matin Blanc е комбинација од нероли, нежен и деликатен допир како што е и неговото име, со длабок, обновувачки апсолут цвет од портокал. Пријатен и смирувачки, мирисот е осветлен со сјајната свежина на бергамот.

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи