Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Течен сапун овесно млеко & хељда

Ја остава кожата на рацете чиста и мирислива, без да се исуши.
Пакување: 190 мл
Шифра на артиклот: 33158
Со купување на овој производ добивш 5 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 5 поени.  

Опис

Експлозија на природни мириси во течниот сапун кој не содржи сулфати и палмино масло! Неговата нежна гел текстура создава нежна пена и ја остава кожата чиста и мирислива, без да ја исуши.

Мирис: Пријатно чувство на одење низ француските полиња со жито со уникатен, гурмански мирис. Збогатен со екстракти од овес и хељда, со ноти од бадем, млеко, ванила и кокос.

Наша посветеност

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи