Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Течен сапун манго & кориандер

Ја остава кожата на рацете чиста и мирислива, без да се исуши.
Пакување: 190 мл
Шифра на артиклот: 56194
Со купување на овој производ добивш 5 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 5 поени.  

Опис

Експлозија на природни мириси во течниот сапун кој не содржи сулфати и палмино масло! Неговата нежна гел текстура создава нежна пена и ја остава кожата чиста и мирислива, без да ја исуши.

Мирис: Кориандерот е традиционално познат по своите тонизирачки својства. Крцкавото сино месо од неговите тркалезни плодови крие богатство - есенцијално масло од кориандер. Неговата зачинета, цветна арома и заживувачка свежина надополнети со шарени, живи ноти на манго стимулираат бран на виталност што ги буди сетилата.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи