Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Сет Riche Creme за нега на сува и зрела кожа

Нега за лице за сува и зрела кожа која ја обновува, храни, навлажнува и интензивно ја негува кожата.
Пакување: 305 мл
Шифра на артиклот: 00037С
Со купување на овој производ добивш 58 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 58 поени.  

Опис

Сетот содржи:

  • Riche Creme маслен серум инфузија 30 ml
  • Riche Creme регенеративна нега 75 ml
  • 2 во 1 смирувачко млеко и тоник 200 ml
  • Златно бел несесер 

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи