Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Сет Riche Creme за нега која храни и регенерира

Сет за дневна и ноќна нега за сува и зрела кожа на лицето. Ја обновува, храни, навлажнува и интензивно ја негува кожата.
Пакување: 114 мл
Шифра на артиклот: 00036С
Со купување на овој производ добивш 66 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 66 поени.  

Опис

Сетот содржи:

  • Riche creme дневна крема 50 ml
  • Riche creme ноќна крема 50 ml
  • Riche creme за брчки околу очи 14 ml
  • Памучна зелена вреќичка

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи