Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Сензуален сет за нега на тело

Производи за туширање и нега на тело во сетот со сензуален мирис кој што е дополнет со нега за усни. Овој сет ќе ги развесели сите љубители на вистинскиот природен мирис на свеж кокос.
Пакување: 430 мл
Шифра на артиклот: 00066С
Со купување на овој производ добивш 10 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 10 поени.  

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи