Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Неодолив Monoi de Tahiti сет за нега на тело

Производи за туширање и нега на тело во сет со гурманско-сензуален мирис, кој е дополнет со нега за раце. Мирис кој не наликува на ниту еден друг, а многумина велат дека е подобар од кој било друг што некогаш го пробале!
Сеуште нема рецензии
Пакување: 555 мл
Шифра на артиклот: 00068С
Со купување на овој производ добивш 20 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 20 поени.  

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи