Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Сет за хидрирање на лицето

Сет за хидратантна нега за нормална до сува кожа на лицето.
Пакување: 205 мл
Шифра на артиклот: 00025С
Со купување на овој производ добивш 29 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 29 поени.  

Опис

Сетот содржи:

  • Ултра свеж гел за чистење 125 ml
  • Нydra vegetal  48h хидратантна богата крема 50 мл
  • Нydra vegetal серум 100h хидрирање 30 ml
  • Златно бел несесер 

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи