Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Гурмански сет за нега на тело

Производи за туширање и нега на тело во сетот со гурмански мирис кој е надополнет со нега за раце и усни. Овој сет ќе ги израдува сите љубители на вистинскиот природен мирис на ванила.
Сеуште нема рецензии
Пакување: 820 мл
Шифра на артиклот: 00065С
Со купување на овој производ добивш 16 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 16 поени.  

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи