Скокни до информацијата за производот
1 од 4

Светкаво масло златен вел

Ја храни, негува и остава сатенски превез на кожата.
Сеуште нема рецензии
Пакување: 100 мл
Шифра на артиклот: 13512
Со купување на овој производ добивш 5 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 5 поени.  

Опис

Светкавото масло ќе ја нагласи вашата коса и тен со топол мирис на ванила и зачини.

Волшебниот и топол мирис и сатенската завршница на ова светкаво масло ќе бидат идеален подарок за саканата личност.

Резултати од тестот спроведен на 25 лица:

96% од испитаниците се задоволни од мекоста на кожата и како таа се храни по нанесувањето

92% од испитаниците се задоволни од сатенскиот финиш на кожата по нанесувањето

Упатство за употреба: Со рамномерно притискање на пумпата нанесете мала количина на косата и кожата на телото, без плакнење.

Наша посветеност

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи