Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Лосион за тело Празнични зачини

Лосионот за тело за сите типови кожа, со гурмански мирис на празнични зачини, ја омекнува и хидрира кожата.
Сеуште нема рецензии
Пакување: 390 мл
Шифра на артиклот: 93062
Со купување на овој производ добивш 4 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 4 поени.  

Опис

Неговата лесна формула дава чувство на свежина на кожата, ја омекнува, измазнува и хидрира во текот на целиот ден, оставајќи вкусни мирисливи ноти. Не се лепи и не остава масни остатоци. Уживајте во гурманскиот мирис на празничните зачини и нивните вкусни ноти.

Упатство за употреба: Ставете голема количина лосион на дланката и потоа нанесете на целото тело и раце. Масирајте со кружни движења додека целосно не се апсорбира. Не плакнете.

Наша посветеност

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи