Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Лосион за тело зимско личи

Лосионот за тело за сите типови кожа, со сладок мирис на зимско личи, ја омекнува и хидрира кожата.
Пакување: 390 мл
Шифра на артиклот: 96680
Со купување на овој производ добивш 4 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 4 поени.  

Опис

Неговата лесна формула дава чувство на свежина на кожата, ја омекнува, измазнува и хидрира во текот на целиот ден, оставајќи благ овошен мирис. Не се лепи и не остава масни остатоци. Уживајте во слаткиот мирис на зимското личи и неговите овошни ноти.

Упатство за употреба: Ставете голема количина лосион на дланката и потоа нанесете на целото тело и раце, масирајте со кружни движења додека целосно не се апсорбира. Не плакнете.

Наша посветеност

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи