Скокни до информацијата за производот
1 од 3

Крема за раце златен вел

Рацете се меки, хидрирани и нежно мирисливи.
Пакување: 30 мл
Шифра на артиклот: 15667
Со купување на овој производ добивш 3 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 3 поени.  

Опис

Кремата за раце со топол мирис на ванила и зачини, со формула збогатена со shea путер, ја навлажнува и омекнува кожата.

Волшебниот и топол мирис на кремата за раце ќе биде идеален подарок за саканата личност.

Резултати од тестирањето спроведено на 26 лица:

96% од испитаниците се задоволни од мекоста и мазноста на кожата по нанесувањето

88% од испитаниците се задоволни од мирисот на рацете по нанесувањето.

Упатство за употреба: Нанесете на рацете секогаш кога ќе почувствувате потреба.

Наша посветеност

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи