Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Крема за раце зимско личи

Кремаста текстура за меки, хидрирани и нежно мирисливи раце.
Пакување: 30 мл
Шифра на артиклот: 98467
Со купување на овој производ добивш 1 поен.  
Со купување на овој производ добиваш 1 поен.  

Опис

Кремата за раце без силиконски и вештачки бои, со формула збогатена со shea путер, ја навлажнува и омекнува кожата. Уживајте во неговиот сладок мирис на зимско личи и неговите овошни ноти.

Упатство за употреба: Нанесете на рацете секогаш кога ќе почувствувате потреба.

Наша посветеност

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи