Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Волуменот е во тренд

Зголемете го волуменот се докоренот.
Сеуште нема рецензии
Пакување: 600 мл
Шифра на артиклот: 86933С
Со купување на овој производ добивш 18 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 18 поени.  

Опис

Сетот содржи;

Шампон за волумен 300 мл

Специјално формулиран без сулфати* за фина и права коса, шампонот нежно се мие и додава текстура. Косата изгледа посилна, пообемна.

Балзам за волумен на коса 200 мл

Регенераторот за волумен го враќа волуменот на косата. Косата е лесна за стилизирање, мека, лесна и сјајна. Нанесете на влажна коса. Оставете да делува 1 мин. Исплакнете.

Серум за заштита на косата од топлина 100 ml

Ја намалува кршливоста на косата и ја штити од топлина до 230°C. Нанесете по должината на косата пред стилизирање со четка и фен. Не плакнете.

 

Украсна вреќичка

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи