Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Балзам за усни празнични зачини

За хидрирани, нахранети и пополни усни.
Сеуште нема рецензии
Пакување: 5 гр
Шифра на артиклот: 95185
Со купување на овој производ добивш 1 поен.  
Со купување на овој производ добиваш 1 поен.  

Опис

Хранлив балзам за усни со текстура што се топи, со неодолив мирис на празнични зачини и до 98% состојки од природно потекло. Уживајте во гурманскиот мирис на празничните зачини и нивните вкусни ноти.

Упатство за употреба: Нанесете онолку често колку што имате потреба.

Наша посветеност

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи