Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Балзам за усни ливадско цвеќе & хедер

Уживајте во овој балзам за усни со хранлив шеа путер и природниот мирис на цветна ливада и див хедер.
Сеуште нема рецензии
Пакување: 5 гр
Шифра на артиклот: 90294
Со купување на овој производ добивш 3 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 3 поени.  

Опис

Усните се оптимално хидрирани, негувани и пополни. Релаксирачки чувства на одење низ француските полиња со мирис на цвеќе и мед.

Плус: пријатна, кремаста, лесна текстура.

Потврдена ефективност: Веднаш забележлив ефект кој трае над 6 часа.

Дерматолошки тестирано.

Употреба: Нанесете го балзамот за усни онолку често колку што сакате.

Наша посветеност

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи