Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Балзам за усни зимско личи

За хидрирани, нахранети и пополни усни.
Пакување: 5 гр
Шифра на артиклот: 98922
Со купување на овој производ добивш 1 поен.  
Со купување на овој производ добиваш 1 поен.  

Опис

Хранлив балзам за усни со текстура што се топи со неодолив мирис на зимски личи и до 98% состојки од природно потекло. Уживајте во слаткиот мирис на зимското личи и неговите овошни ноти.

Упатство за употреба: Нанесете онолку често колку што имате потреба.

Наша посветеност

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи