Скокни до информацијата за производот
1 од 4

Riche Creme интензивна регенератвна нега

Интензивно ја негува кожата
Сеуште нема рецензии
Пакување: 75 мл
Шифра на артиклот: 86120
Со купување на овој производ добивш 36 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 36 поени.  

Опис

Посакувате нахранета и регенерирана кожа? Тогаш за вас е Riche Creme интензивната регенеративна крема против брчки со 30 драгоцени масла и масло од 1000 рози.

- Ден по ден, брчките се измазнети, а кожата е еластична и пријатна.

- По првиот месец кожата е нахранета и регенерирана.

Нејзината мека, кремаста текстура ја омекнува кожата.

Плус: еко дизајнирано шишенце.

ПРИМЕНА

Нанесете секое утро и вечер на цело лице и нежно масирајте од внатрешноста на лицето кон надвор.

Дерматолошки тестирано.

Наша посветеност

Активна состојка

30 скапоцени масла

Нашите истржувачи одбраа 30 драгоцени масла со богати состојки против стареење. Денес, нивната неспоредлива експертиза им овозможува во своите редови да додадат масло од 1000 рози, кои ја поттикнуваат регенерацијата на клетките. Тестирано ин витро.
Откриј
Нашите истржувачи одбраа 30 драгоцени масла со богати состојки против стареење. Денес, нивната неспоредлива експертиза им овозможува во своите редови да додадат масло од 1000 рози, кои ја поттикнуваат регенерацијата на клетките. Тестирано ин витро.

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи