Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Мирислива вода Milky Almonds

Лесен мирислив спреј кој го обвива телото и косата со нежен мирис на бадем.
Сеуште нема рецензии
Пакување: 100 мл
Шифра на артиклот: 30945
Со купување на овој производ добивш 3 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 3 поени.  

Опис

Телото и косата мирисаат прекрасно нежно.

Произведен во Франција, овој лесен мирислив спреј го обвива телото и косата со нежен, смирувачки мирис на бадем.

НАША ПРЕДНОСТ

•95% состојки од природно потекло

•Шишенце кое може да се рециклира

•Произведено со љубов во Бретања, Франција

АКТИВНА БИЛНА СОСТОЈКА

Млечен бадем

Божиќен мирис на бадем

Проширете ја магијата на божиќната месечева светлина и завиткајте се во нежниот и смирувачки мирис на бадем во многу специјално лимитирано новогодишно издание. Подарете им на вашите најблиски нов, заводливо нежен мирис кој ве поканува да се опуштите.

Наша посветеност

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи