Скокни до информацијата за производот
1 од 3

Крема за раце Juicy Berries

За пријатно меки, хидрирани раце кои мирисаат на слатка брусница.
Сеуште нема рецензии
Пакување: 30 мл
Шифра на артиклот: 27074
Со купување на овој производ добивш 1 поен.  
Со купување на овој производ добиваш 1 поен.  

Опис

Рацете се хидрирани и обвиени со нежен мирис.

Негувајте ги рацете со оваа крема за раце создадена во Франција и збогатена со shea масло.

Предност: лесната текстура со сладок мирис на брусница која брзо се впива, а рацете се хидрирани и пријатно меки.

Дозволете си да бидете заведени од вкусните овошни бобинки со нивниот пенлив, весел мирис.

НАША ПРЕДНОСТ

•98% состојки од природно потекло

•Произведено со љубов во Бретања, Франција

АКТИВНА ХЕРБАЛНА СОСТАВКА

Сочни бобинки

Овие вкусни бобинки ја засладуваат зимата. Дозволете да бидете заведени од вкусниот овошен мирис на божиќното овошје. Блескав и весел мирис во лимитирана новогодишна колекција. Подарете им на вашите најблиски - и на себе - пријатно чувство на сигурност и позитивна енергија.

Активна состојка

Translation missing: mk.vegetal_active.Stamp_98-natural-origin-ingredients,stamp_made-in-bretagne-france.title

Translation missing: mk.vegetal_active.Stamp_98-natural-origin-ingredients,stamp_made-in-bretagne-france.info
Откриј
Translation missing: mk.vegetal_active.Stamp_98-natural-origin-ingredients,stamp_made-in-bretagne-france.info

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи