Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Гел за туширање Mon Rouge

Повторно откријте ги блескавите ноти на вашиот Eau de parfum MON ROUGE!
Сеуште нема рецензии
Пакување: 200 мл
Шифра на артиклот: 73447
Со купување на овој производ добивш 8 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 8 поени.  

Опис

Состојки

Вистинско уживање под тушот, за нежна и мирислива кожа!

Наша посветеност

10406v0 AQUA/WATER/EAU AMMONIUM LAURYL SULFATE DECYL GLUCOSIDE CENTAUREA CYANUS FLOWER WATER PARFUM/FRAGRANCE COCAMIDOPROPYL BETAINE SODIUM CHLORIDE SODIUM BENZOATE CITRIC ACID COCAMIDE MIPA TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE LIMONENE BENZYL ALCOHOL POTASSIUM SORBATE

Активна состојка

Пачули, Нероли & Ирис

ПАЧУЛИ: Дрвена нота за поголема сила и карактер. ЕСЕНЦИЈА НЕРОЛИ: цветна нота која дава светлина и го отвара мирисот. ИРИС: мирис со прашкасти и софистицирани аспекти за препознатлив мирис. АКОРД СЛИВА И ЦРНА РИБИЗЛА: Пријатен овошен акорд за повеќе уживање и зависност.
Откриј
ПАЧУЛИ: Дрвена нота за поголема сила и карактер. ЕСЕНЦИЈА НЕРОЛИ: цветна нота која дава светлина и го отвара мирисот. ИРИС: мирис со прашкасти и софистицирани аспекти за препознатлив мирис. АКОРД СЛИВА И ЦРНА РИБИЗЛА: Пријатен овошен акорд за повеќе уживање и зависност.

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи