Скокни до информацијата за производот
1 од 3

Балзам за усни Milky Almonds

Балзам за усни со нежен мирис на бадем за совршено негувани усни.
Сеуште нема рецензии
Пакување: 5 гр
Шифра на артиклот: 27513
Со купување на овој производ добивш 1 поен.  
Со купување на овој производ добиваш 1 поен.  

Опис

Овој нежен балзам за усни со мирис на бадем,произведен во Франција ги храни усните благодарение на формулата со shea путер и палмино масло. За убави и негувани усни.

Плус: усните се негуваат на природен начин.

 

АКТИВНА БИЛНА СОСТОЈКА

Млечни бадеми

Проширете ја магијата на божиќната месечева светлина и завиткајте се во нежниот и смирувачки мирис на бадеми со божиќното издание. Подарете им на вашите најблиски нов, заводливо нежен мирис кој ве кани да се опуштите.

Наша посветеност

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи