Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Течен сапун празнични зачини

Откријте го гурманскиот мирис на празничните зачини во течниот сапун од лимитираната колекцијата.
Пакување: 190 мл
Шифра на артиклот: 94169
Со купување на овој производ добивш 2 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 2 поени.  

Опис

Овој течен сапун за раце без сулфати и вештачки бои ќе им се допадне на сите во семејството.

Неговата мазна и обвивна пена ја чисти и ја прави кожата мирислива. Уживајте во гурманскиот мирис на празничните зачини и нивните вкусни ноти.

Упатство за употреба: Нанесете на влажни раце, втријте и исплакнете темелно.

Наша посветеност

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи