Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Течен сапун Зимско личи

Откријте го благиот овошен мирис на зимското личи во течниот сапун од колекцијата Limited Holiday.
Пакување: 190 мл
Шифра на артиклот: 97929
Со купување на овој производ добивш 2 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 2 поени.  

Опис

Овој течен сапун за раце без сулфати и вештачки бои ќе им се допадне на сите во семејството.

Неговата мазна и обвивна пена ја чисти и ја прави кожата нежна и мирислива. Уживајте во слаткиот мирис на зимското личи и неговите овошни ноти.

Упатство за употреба: Нанесете на влажни раце, втријте и исплакнете темелно.

Наша посветеност

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи