Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Сет Anti-Age Global против сите знаци на стареење

Сет за anti-age нега која ги намалува брчките, ја ревитализира и зајакнува кожата.
Сеуште нема рецензии
Пакување: 95 мл
Шифра на артиклот: 00033С
Со купување на овој производ добивш 55 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 55 поени.  

Опис

Сетот содржи:

  • Аnti age global миди корективен серум
  • Аnti-age global дневна крема 50 ml
  • Аnti-age global крема за нега околу очи
  • Златно бел несесер 

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи