Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Релаксирачки сет за нега на тело

Производи за туширање и нега на тело во сет за релаксирање кој е надополнет со нега за раце и усни. Комбинацијата на мириси од бадем, цвет од портокал, маслинка и petit grain има смирувачко дејство.
Сеуште нема рецензии
Пакување: 820 мл
Шифра на артиклот: 00063С
Со купување на овој производ добивш 16 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 16 поени.  

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи