Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Сет мини Зимско личи

Сет за нега на раце и усни со мирис на Зимско Личи во прекрасна памучна вреќичка.
Пакување: 220 мл
Шифра на артиклот: 00059С
Со купување на овој производ добивш 6 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 6 поени.  

Опис

Сетот содржи:

  • Течен сапун Зимско личи 190 ml
  • Балзам за усни Зимско личи 4,8 g
  • Крема за раце Зимско личи 30 ml
  • Мала памучна вреќичка

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи