Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Сет за нега на чувствителна кожа

Производи за нега на лице кои ги имаат смирувачките својства на органската камилица.
Пакување: 400 мл
Шифра на артиклот: 00031С
Со купување на овој производ добивш 23 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 23 поени.  

Опис

Сетот содржи:

  • 2 во 1 смирувачко млеко и тоник 200 ml
  • Смирувачко масло за отстранување на шминка 150 ml
  • Sensitive Camomille хранлив балзам 50 ml
  • Златно бел несесер 

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи