Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Сет за нега на тело со слатко киселкаст мирис

Сет за нега на тело со ноти на цитрус, малина и ванила .
Сеуште нема рецензии
Пакување: 620 мл
Шифра на артиклот: 00046С
Со купување на овој производ добивш 15 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 15 поени.  

Опис

Сетот содржи:

  • Гел за туширање лимон & босилек 200 ml
  • Лосион ванила 390ml
  • Крема за раце бурбон ванила 30 ml
  • Балзам за усни малина 4,8 г
  • Портокалова кутија голема

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи