Скокни до информацијата за производот
1 од 2

Сет за нега на тело Зимско личи

Сет за нега на тело, раце и усни со мирис на Зимско Личи во прекрасна памучна вреќичка.
Пакување: 1010 мл
Шифра на артиклот: 00053С
Со купување на овој производ добивш 13 поени.  
Со купување на овој производ добиваш 13 поени.  

Опис

Сетот содржи:

  • Лосион за тело Зимско личи 390ml
  • Гел за туширање Зимско личи 400ml
  • Крема за раце Зимско личи 30 ml
  • Балзам за усни Зимско личи 4,8 g
  • Течен сапун Зимско личи 190 ml
  • Голема памучна вреќичка

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

100% природни
активни остојки

Одгледани на нашите
органски полиња

Претворени во еколошки
дизајнирани производи